top of page
grupowe.jpg

Dzień Otwarty w pracowni Karumi Steel: 5 maja

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników handpanów na spotkanie, muzykowanie i integrację  w naszej pracowni artystycznej pod Warszawą. Naszą intencją jest otworzyć przestrzeń do wspólnego spędzenia czasu w wibracjach naszych ukochanych instrumentów – handpanów :)

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą pograć, poczuć i pobyć z intrumentem oraz ze społecznością, którą mamy zaszczyt współtworzyć, budować i miejmy nadzieję rozwijać razem z Wami :). Zależy nam, aby znajomości fejsbukowe nabrały ciała i mocy spojrzenia sobie w oczy oraz poczucia razem, czym jest dla nas kojący dźwięk handpanów. Zapraszamy osoby, które jeszcze nigdy nie grały na instrumencie, a bardzo chciałyby poczuć jego siłę oraz pasjonatów, których ten intrument fascynuje od lat.

Podsumowując, mamy w planach:
- wspólnie grać na handpanach i nie tylko
- poznawać się i nawiązywać przyjaźnie
- dobrze się bawić :)

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 5-go maja, przestrzeń naszego domu, pracowni i ogrodu otwieramy dla Was od godziny 14.00 do wieczora - do kiedy będzie energia :)

Wstęp na spotkanie jest oczywiście bezpłatny, natomiast prosimy o zgłoszenia poprzez fejsbuka do Wika Węglińska, lub na maila wikart.weglinska@gmail.com, abyśmy mogli przygotować się na odpowiednią liczbę gości :) Gdy do nas napiszecie - podamy Wam dokładny adres i jak do nas trafić.

Spotkanie ma charakter "zrzutkowy" więc wszystko co chcecie zjeść lub się napić zabierzcie ze sobą. I trzymamy kciuki za ładną pogodę :)

Do zobaczenia, Zbyszek i Wika

bottom of page